Kariéra

GEOSAN GROUP a. s. si je dobře vědoma toho, že firmu dělají lidé a že bez spokojených, motivovaných a loajálních zaměstnanců nemůže žádná společnost dosáhnout svých vytyčených cílů, přestože má to nejlepší know-how. 

Našich zaměstnanců si vážíme, podporujeme je a rozvíjíme a jsme opravdu hrdí na to, že tu lidé pracují rádi, řada z nich i více než 10 let, což svědčí o dobré firemní kultuře a přátelském prostředí.

GEOSAN GROUP a.s. neustále roste a proto rozšiřujeme své řady o další kvalifikované kolegy a rádi mezi sebou přivítáme třeba právě Vás!

Podívejte se zde: https://geosangroup.teamio.net/, jaké volné pracovní pozice právě obsazujeme a zašlete mi svůj životopis, nejpozději do druhého dne Vás budu kontaktovat.

V případě, že byste chtěl/a být součástí našeho týmu, ale v naší nabídce nenajdete pro Vás vhodnou volnou pracovní pozici, nevadí, i přesto pošlete svůj pracovní životopis spolu s motivačním dopisem, kde nám napište, o jaké pracovní místo byste měl/a zájem.

Dříve, než nám zašlete své osobní či profesní údaje a dokumenty, seznamte se prosím s našimi pravidly ochrany osobních údajů a poskytnutí vašeho souhlasu s jejich zpracováním dle GDPR - nařízení EU o ochraně osobních údajů, které naleznete zde: SOUHLAS-SE-ZPRACOVANIM-OSOBNICH-UDAJU.

STAVÍME VŠEMI SMĚRY ! POSTAVTE SI SVOU KARIÉRU U NÁS ! Těšíme se na Vás !

Mgr. Lucie Šleglová, personální manažer 

GEOSAN GROUP a. s. 
U Průhonu 1516/32, 170 00 Praha 7 
tel.: +420 246 006 640 ; email: lucie.sleglova@ggcz.eu

© 2023 Geosan, Mapa webu
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz