Lávka pro pěší ev.č. CB - 004 U Vodárny, České Budějovice

O společnosti GEOSAN GROUP

Dovolte nám, abychom Vám představili akciovou společnost GEOSAN GROUP, která se řadí mezi významné subjekty na českém stavebním trhu.

Její realizační závody a dceřiné společnosti se zabývají širokým spektrem stavebních činností. Patří k nim výstavba pozemních budov, objektů a komunikací, rekultivace, odstraňování starých ekologických zátěží, speciální zakládaní staveb, výstavba čistíren odpadních vod a kanalizací, hydrotechnické stavby a v neposlední řadě developerské projekty.

More about us

Jsme zárukou kvality

Certifikát QMS
Certifikát BOZP
Vše

Naše projekty

News

03/17/2015
Vyjádření společnosti GEOSAN GROUP

Společnost GEOSAN GROUP a. s. s překvapením zaznamenala zprávu Českého rozhlasu o tom, že švédští auditoři upozornili na možnou korupci v české pobočce společnosti Skanska a. s. v souvislosti s realizací veřejné zakázky na výstavbu části úseku rychlostní silnice R7 sdružením společností Skanska a. s., GEOSAN GROUP a. s. a EDS HOLDING, a. s. Na možnou korupci měli auditoři společnosti Skanska a. s. upozornit v návaznosti na to, že mezi účastníky sdružení Skanska a GEOSAN GROUP došlo k dohodě o změně výše podílů na realizaci zakázky.

03/11/2015
Nabídka - pracovní příležitost

Stavbyvedoucí pro dopravní nebo vodohospodářské stavby

02/25/2015
Nabídka - pracovní příležitost

Rozpočtář (ka)

© 2014 Geosan, Sitemap
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz