Aktuality

5. 11. 2020 Stanovisko GEOSAN GROUP a. s. ke sporu s Městskou částí Praha 17

Společnost GEOSAN GROUP a. s. pro Městskou část Praha 17 vybudovala moderní sportovní centrum Na Chobotě a zajistila jeho úspěšnou kolaudaci. Jeho součástí je i restaurace a přilehlý hotel se šedesáti lůžky. Tato část však nemohla být pro veřejnost otevřena kvůli sporu o úhradu za vybavení gastroprovozu, které GEOSAN GROUP v rámci projektu už v loňském roce nainstalovala. Vedení městské části odmítá náklady na instalaci uhradit i přesto, že toto vybavení bylo součástí projektové dokumentace. Navíc bez tohoto vybavení by ani nebyla možná kolaudace daného restauračního provozu.

Zobrazit celou aktualitu
21. 9. 2020 Stavba nemocnice v Náchodě je dokončena

Dva nové pavilony po 27 měsících prací zahájí zkušební provoz, aby na začátku příštího roku začaly sloužit pacientům.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Rekonstrukce Císařských lázní v Karlových Varech

Národní kulturní památka Císařské lázně se dočká rekonstrukce.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Technologický park Dronet, Plzeň

Na konci loňského roku jsme v Plzni - Koterově zahájili náročný projekt přestavby bývalého Českého pivovaru Světovar, který je významnou plzeňskou nemovitou kulturní památkou.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Nová radnice Prahy 7

Zásadní rekonstrukce původního sídla výrobce chirurgických zařízení CHIRANA se dotýkala veškerých konstrukčních prvků stávající budovy a z důvodu nedostatečného stavebně-technického průzkumu se protáhla z plánovaných 14 na 26 měsíců.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Rekonstrukce budovy A a novostavba pavilonu D

Novostavba Ústavu hematologie a krevní transfuze v nemocnici u Karlova náměstí v Praze 2.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Strakova akademie obnova vnějšího pláště a oplocení

Významnou dokončenou zakázkou je rekonstrukce historické budovy Strakovy akademie, sídla Vlády a Úřadu vlády České republiky.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Oprava silnice I/35 Ostroměř

Ostroměří projedete po naší nové silnici.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Telčský zámek zahájili jsme jeho rozsáhlou rekonstrukci

V letošním roce společnost GEOSAN GROUP získala další významnou zakázku - rekonstrukci památkově chráněného objektu, zámku Telč, která zahrnuje mimo jiné opravu části starého gotického hradu včetně sklepů, jižního paláce a kaple Všech svatých. Obnovou projde i část renesančního křídla a hospodářská budova starého pivovaru, plocha vstupního i hlavního nádvoří s kašnou i interiéry starého hradu včetně jižního paláce. Součástí rekonstrukce je i úprava přilehlé zámecké zahrady, oprava fasád, střechy, slaboproudých a silnoproudých rozvodů i venkovních inženýrských sítí. Restaurováním projdou také hodnotné předměty zámeckého mobiliáře.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Novostavba základní školy Praha - Zličín

GEOSAN GROUP a. s. má na svém kontě za dobu téměř třiceti let své existence několik novostaveb a rekonstrukcí Základních škol.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Rozšíření kanalizace a čistírny odpadních vod Zdiby

V obci Zdiby jsme předali naši další zakázku – tentokrát šlo o intenzifikaci ČOV a o rozšíření kanalizační stokové sítě.

Zobrazit celou aktualitu
1. 7. 2020 Rezidence Výhledy Rokytka Praha 9 - Vysočany

Rezidenční projekt Výhledy Rokytka se nachází na místě bývalého areálu ČKD, v nově vznikající čtvrti Emila Kolbena a těsné blízkosti říčky Rokytky v Praze 9 - Vysočany.

Zobrazit celou aktualitu
3. 9. 2019 Přístavba ZŠ Velim dokončena

ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA VE VELIMI SE DOČKALA ROZŠÍŘENÍ. PŘÍSTAVBU ZREALIZOVALA AKCIOVÁ SPOLEČNOST GEOSAN GROUP, KTERÁ ZVÍTĚZILA VE VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ NA DODAVATELE STAVBY. CELKOVÁ VÝŠE INVESTICE PŘESÁHLA ČÁSTKU VE VÝŠI 97 MILIONŮ KORUN BEZ DPH. PŘÍSTAVBA BYLA SPOLUFINANCOVÁNA MINISTERSTVEM FINANCÍ ČR, STŘEDOČESKÝM KRAJEM A OBCÍ VELIM.

Zobrazit celou aktualitu
20. 8. 2019 NPK, a. s., Pardubická nemocnice, nová psychiatrie

Jako člen sdružení pod vedením společnosti Chládek & Tintěra, Pardubice, a. s. a členem sdružení, společností BAK stavební společnost, a. s. realizujeme pro objednatele Nemocnice Pardubického kraje, a. s. nový pavilon psychiatrie.

Zobrazit celou aktualitu
19. 8. 2019 Revitalizace ulice Pražská – fakta a mýty

Společnost GEOSAN GROUP, která pro Město Kolín realizovala veřejnou zakázku „Revitalizace ulice Pražská v Kolíně“, již není dále ochotna pasívně sledovat zavádějící a zkreslené informace, jež jsou publikovány v médiích ohledně průběhu a výsledku této zakázky. Proto níže uvádí na pravou míru některé skutečnosti, které jsou opakovaně nesprávně popisovány v médiích.

Zobrazit celou aktualitu
23. 5. 2019 Stavba roku Zlínského kraje

Závod pozemních staveb Čechy získal za stavbu Centrální objekty 2. etapa, kterou realizoval tým Ing. Zdeňka Juráska v Uherském Hradišti, hlavní cenu v soutěži Stavba roku 2018 Zlínského kraje.

Zobrazit celou aktualitu
4. 4. 2019 Stavební práce na zakázce Revitalizace ulice Pražské v Kolíně budou pokračovat po víkendu

Kolín - společnost GEOSAN GROUP a. s. odstoupila od smlouvy o dílo se společností E.P.-STAV s. r. o., která prováděla stavební práce na zakázce Revitalizace ulice Pražské v Kolíně, z důvodu porušování povinností sjednaných ve smlouvě.

Zobrazit celou aktualitu
18. 12. 2018 TGS Joint Venture odstupuje od smlouvy o dílo s ŘSD na modernizaci dálnice D1

Společnost TGS Joint Venture, tvořená společnostmi Toto S.p.A. Costruzioni Generali, GEOSAN GROUP a. s. a SP Sine Midas Stroy, jakožto zhotovitel, odstoupila od smlouvy o dílo uzavřené dne 8. 8. 2017 s Ředitelstvím silnic a dálnic jakožto objednatelem na akci „D1 modernizace – úsek 12, EXIT 90 Humpolec – EXIT 104 Větrný Jeníkov“.

Zobrazit celou aktualitu
29. 10. 2018 GEOSAN GROUP a. s. zahájila přístavbu Základní školy T. G. Masaryka, Velim

VELIM – ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA VE VELIMI SE DOČKÁ ROZŠÍŘENÍ. PŘÍSTAVBU ZREALIZUJE AKCIOVÁ SPOLEČNOSTI GEOSAN GROUP, KTERÁ ZVÍTĚZILA VE VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ NA DODAVATELE STAVBY. CELKOVÁ VÝŠE INVESTICE JE SMLOUVOU O DÍLO STANOVENY NA 92.995.000 KORUN BEZ DPH A JE SPOLUFINANCOVÁNA MINISTERSTVEM FINANCÍ ČR A OBCÍ VELIM.

Zobrazit celou aktualitu
20. 6. 2018 Modernizace náchodské nemocnice pokračuje podle plánu

Ve čtvrtek 14. června zástupci Královéhradeckého kraje, města Náchod, Oblastní nemocnice Náchod, stavebních společností GEOSAN GROUP a. s. a BAK stavební společnost, a. s. slavnostně poklepali na základní kámen.

Zobrazit celou aktualitu© 2023 Geosan, Mapa webu
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz