Zahájení výstavby víceúčelového sportovního centra Na Chobotě

27. 3. 2017

Jedno z největších sportovních center za poslední desetiletí vzniká v pražských Řepích. Ve středu 22. března nedaleko zastávky Sídliště Řepy položili zástupci městské části a stavební firmy Geosan Group základy sportovního centra za 300 milionů korun, hotové má být do konce roku 2018. Součástí bude víceúčelová sportovní hala a plavecký bazén.

Víceúčelové sportovní centrum, se dvěma základními stavebními objekty a venkovními sportovišti, bude sloužit pro sportovní aktivity a relaxaci. Jedná se o novostavbu se sportovními halami, bazénem, s prostory wellness a fitness, venkovními sportovišti a s dalšími prostory jako je restaurace a ubytování.

Součástí objektu Sportovní hala I. a II. budou dvě sportovní haly včetně zázemí (šatny a hygienická zázemí), velká sportovní hala s hrací plochou 44x24m s hledištěm pro 400 diváků a malá tréninková hala s hrací plochou 28x16m.

V objektu Ubytovna, bude umístěn krytý bazén délky 25m se šesti plaveckými drahami doplněný dětským bazénkem a vířivkou; prostory fitness a wellness; ubytování a restaurace se zázemím (šatny, kuchyň, sklady).

Venkovní sportoviště budou umístěná ve východní části pozemku, jejichž součástí jsou 4 tenisové antukové kurty a 2 volejbalová hřiště; jedno s antukovým povrchem a jedno volejbalové hřiště s pískovým povrchem (beach volejbal).

Parkování pro 123 vozů bude umístěno v severní části pozemku. Podélně s ulicí Na Chobotě jsou navržená 2 stání pro autobusy. Parkování osobních vozů je částečně kryté - umístěné do otevřeného parteru objektu sportovních hal. Krytá plocha je pro 81 vozů, otevřené pro 42 vozů.

   


Zpět na seznam aktualit
© 2020 Geosan, Mapa webu
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz