Sdružení TGS JOINT VENTURE podepsalo s Ředitelství silnic a dálnic ČR smlouvu o dílo

18. 8. 2017

Sdružení TGS JOINT VENTURE podepsalo s Ředitelství silnic a dálnic ČR smlouvu o dílo na realizaci zakázky D1 MODERNIZACE – ÚSEK 12, EXIT 90 HUMPOLEC – EXIT 104 VĚTRNÝ JENÍKOV.

Zakázku bude realizovat sdružení společností, které tvoří italská společnost Toto S.P.A. Construzioni Generali (40% vedoucí sdružení),  GEOSAN GROUP a. s. (40% účastník sdružení) a kazašská společnost SP Sine Midas Stroy (20% účastník sdružení).

Rekonstrukce řeší modernizaci dálnice D1 - úseku 12 (Humpolec - Větrný Jeníkov) tak, aby bylo zajištěno výrazné zvýšení bezpečnosti provozu. V současné době je předmětný úsek stavby ve značně nevyhovujícím stavu - jedná se především o stav vozovek. Celková délka modernizovaného úseku D1 je 13,580 km. Trasa začíná v km 91,240 za MÚK Humpolec a končí v km 104,820 za MÚK Větrný Jeníkov.

S realizací modernizace úseku 12 dálnice D1 se počítá zhruba v letech 2017-2019 v návaznosti na získání všech příslušných povolení ke stavbě. Modernizace se vzhledem k rozsahu stavby bude provádět v 6-ti základních stavebních etapách. 

Finanční objem 1.748.887.000,- Kč.

Doba realizace 30 měsíců.

Toto S.p.A. Costruzioni Generali byla založena téměř před 60 lety. Dnes jde o mezinárodního hráče, který se vysoce specializuje na projektování a realizaci rozsáhlých komplexních stavebních projektů. Má vlastní zdroje a kapacity samostatně realizovat jakoukoliv činnost v oblasti výstavby, od mostů ke stavbě tunelů (tradičních i metodou TBM), zakládacím pracím atd. Prostřednictvím své mateřské společnosti Toto Holding je firma zapojena i do koncesí pro silniční komunikace a do projektů partnerství veřejného a soukromého sektoru.  

GEOSAN GROUP a. s. je stavební společností. Z firmy pocházející z kolínského regionu se v průběhu její činnosti stala společnost s celorepublikovou působností a mezinárodními zkušenostmi. Hlavním předmětem její činnosti je generální dodávka stavebních prací. Společnost se zaměřuje na bytovou, občanskou a průmyslovou výstavbu, sanace starých ekologických zátěži a rekultivace, vodohospodářské a dopravní stavby.

SP Sine Midas Stroy se specializuje na výstavbu silnic, asfaltové a betonové vozovky.
 

Kontakt: Project manager – Fabio Foglia, mobil  +39 335 7391087, e-mail f.foglia@totospa.it 

Zástupce Project Managera – Ing. Michael Dibon, mobil: +420 724 022 873, e-mail: mdibon@ggcz.eu


Zpět na seznam aktualit
© 2020 Geosan, Mapa webu
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz