NOVÝM PARTNEREM DUKLY SE STALA SPOLEČNOST GEOSAN GROUP

15. 12. 2021

Parádní zpráva v předvánočním období. Dukle se podařilo získat nového partnera, kterým je společnost GEOSAN GROUP a. s. Jedná se o firmu, která je na českým stavebním trhu významným subjektem. „Uzavření partnerství je pro všechny fanoušky jasným signálem, že neleníme a snažíme se vyhledávat partnery i mimo jihlavský region a Kraj Vysočina. Máme velkou radost, že se rodina partnerů Dukly rozšířila o dalšího člena. Od ledna budete moct spatřit logo GEOSAN GROUP na našich mantinelech, VIP prostorách nebo v zápasovém bullietinu DUKLÁK,“ sděluje výkonný ředitel Dukly Emil Kristek.

„Chceme Dukle pomoct překlenout náročné období výstavby nové arény a zároveň se rádi dostaneme do povědomí lidí na Vysočině, potažmo v Jihlavě,“ sděluje Zdeněk Jurásek, ředitel Závodu pozemních staveb Brno.

„Jsme velice rádi, že jsme se s hokejovým týmem HC Dukla Jihlava domluvili na partnerství. Jsme silnou a stabilní společností, která patří mezi největší stavební společností na českém trhu,“ dodává Vlasta Končelová,PR manažerka společnosti GEOSAN GROUP.


Zpět na seznam aktualit
© 2023 Geosan, Mapa webu
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz