ZMĚNY NA POZICÍCH ŘEDITELŮ ZÁVODŮ

13. 12. 2016

Na konci listopadu 2016 byl jmenován novým ředitelem Závodu pozemních staveb Ing. Rafael Moreno (1975), který vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou, chtěl se věnovat energetice. Po studiích se ale vydal jiným směrem – absolvoval ČZU, Fakultu technickou. Poté nastoupil do společnosti Skanska, kde na různých pozicích strávil více jak 12 let. Následně přešel do společnosti PRŮMSTAV, a. s., kde působil necelé 4 roky.

Od 1. ledna 2017 převezeme funkci ředitele Závodu ekologických a inženýrských staveb Ing. Michael Dibon, který nahradí Ing. Jaromíra Kazdu, který přechází na pozici obchodního náměstka.

Ing. Michael Dibon (1967) vystudoval VUT Stavební fakultu Brno, po studiích nastoupil do ODS-DOPRAVNÍ STAVBY OSTRAVA a. s. jako stavbyvedoucí následně jako vedoucí divize. Po získání potřebné praxe na stavbách dálničních, rychlostních komunikací a mostních objektech v roce 2005 nastoupil do společnosti METROSTAV a. s., kde pracoval na různých pozicích od hlavního stavbyvedoucího až po ředitele výstavby. V roce 2014 přešel do MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE Česká republika, a. s. na pozici ředitele divize silničních staveb.

Ing. Jaromír Kazda (1964) do 31. prosince 2016 zastával funkci ředitele Závodu ekologických a inženýrských staveb. Nově se bude věnovat obchodním příležitostem. Odpovědný bude za získávání zakázek ze segmentu dopravních a vodohospodářských staveb.


Zpět na seznam aktualit
© 2018 Geosan, Mapa webu
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz