Viladomy Zbuzany

17. 5. 2016

Nový developerský projekt Viladomy Zbuzany, jehož realizace proběhne postupně ve třech etapách, bude po svém dokončení tvořen komplexem deseti bytových objektů. Primárním cílem jeho tvůrců bylo, aby nový rezidenční areál se stávající zástavbou vytvořil jeden harmonický celek. Koncept je zpracovaný tak, aby novostavby vhodně zapadly do proluky, přiléhající k návsi obce Zbuzany, a nenarušily ráz dané lokality.

Deset třípodlažních domů nabídne celkem 268 rozmanitých bytových jednotek, poskytujících jak bydlení pro jednotlivce, tak pro početné rodiny. Prodej bytů z první etapy, kterou tvoří čtyři bytové domy (A, B, C a D) s 90 byty 1+kk až 4+kk, byl zahájen v prosinci roku 2015. Výstavba samotná by měla být odstartována na přelomu jara a léta roku 2016 a první obyvatelé by se tak do svých nových domovů ve Zbuzanech mohli začít stěhovat v závěru roku 2017.

Nejmenší byty 1+kk mají výměru cca 32 metrů čtverečních, největší bytové jednotky 4+kk jsou o ploše 90 metrů čtverečních. Bytové jednotky situované do přízemí mají předzahrádky, k bytům 3+kk a větším náleží parkovací stání, již zahrnuté v ceně bytu. Kromě krytých parkovacích stání se v areálu nachází i dostatek prostoru pro venkovní parkování - každý dům má svá vlastní parkovací stánía příjezdovou komunikaci.

    


Zpět na seznam aktualit
© 2018 Geosan, Mapa webu
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz