RESTRUKTURALIZACE SKUPINY GEOSAN

1. 10. 2015

 Počínaje tímto dnem budou vedle sebe dále působit dvě společnosti, a to společnost GEOSAN STAVEBNÍ a. s. a společnost GEOSAN GROUP a. s. Akcionáři společnosti GEOSAN STAVEBNÍ a. s. jsou i nadále stávající zahraniční akcionáři, zatímco jediným akcionářem společnosti GEOSAN GROUP a. s. je společnost GEOSAN INVESTIČNÍ a. s. Jediným akcionářem společnosti GEOSAN INVESTIČNÍ a. s. je pan Luděk Kostka, který je současně též jediným členem představenstva a generálním ředitelem společnosti GEOSAN GROUP a. s.

„K restrukturalizaci jsme přistoupili hlavně kvůli odlišným představám dosavadních akcionářů o realizaci některých projektů,“ vysvětlil pan Luděk Kostka, člen představenstva a generální ředitel společnosti GEOSAN GROUP a. s. „Dohodli jsme se proto, že budoucí aktivity budou realizovat dvě společnosti, které budou řízeny samostatně. Spolupráce společnosti GEOSAN GROUP a. s. s investory, subdodavateli a dalšími obchodními partnery pochopitelně bude nadále pokračovat stejně jako dosud,“ dodal pan Kostka.

Skupina GEOSAN působí na českém trhu od roku 1991 a zabývá se mimo jiné stavebnictvím, ekologickými sanacemi a developmentem.


Zpět na seznam aktualit
© 2019 Geosan, Mapa webu
Realizace webových stránek na míru - Webovky123.cz